مشاوره و سفارش

اسانس گلاب

گلاب مایع خوشبو و غلیظ است که از تقطیر برگ های صورتی و سرخ گل محمدی به صورت کاملا ارگانیک به دست می آید و اسانس گلاب را از گلاب بدست آمده میگیرند. اسانس گلاب ترکیباتی معطر و به صورت روغن های فرار و بی رنگ است که دارای بوی بسیار قوی هستند و اسانس های خالص بدون رنگ می باشد. اسانس گل گلاب قیمت بسیار زیادی دارد به این دلیل که برای تولید یک لیتر اسانس گلاب حدوداً چهار تن برگ گل استفاده می‌شود.

گلاب

گلاب، جز عرقی یات می باشد، که علاوه بر استفاده خوراکی، خواص درمانی زیادی دارد. این فواید مهم، فقط در گلاب هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند، یافت می شود. از آنجایی که گلاب خاصیت های زیادی دارد، در درمان بسیاری از بیماری ها و درد ها بسیار موثر است. گلاب، عصاره گل سرخ است، که به آن گل محمدی نیز گفته می شود. این گل، در اواسط بهار رشد و پرورش می یابد.

گل محمدی

مصرف به اندازه از گل محمدی، عوارض و مضراتی نمیتواند داشته باشد مگر اینکه در مصرف آن زیاده روی کنید. در این صورت عوارضی مثل سر درد و حالت تهوع و احساس خستگی و گیجی، می تواند داشته باشد. همچنین مصرف بیش از حد آن، به دلیل داشتن ویتامین C، ممکن است باعث ایجاد سنگ کلیه و همچنین به دلیل اینکه، مقادیر زیادی آهن جذب می کند، برای بیمارانی که دچار تالاسمی هستند، میتواند ضرر داشته باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
غنچه گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گلبرگ گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسانس گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گلاب-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه

۰۹۱۳۱۸۳۰۶۲۸

مدیر مجموعه

۰۹۱۲۹۶۷۷۴۹۰

درباره ما :

مجموعه گل رزان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات گل محمدی، غنچه گل محمدی، گلبرگ گل محمدی، گلاب و اسانس آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر فروش

محمد رفیعی

Call Now Buttonتماس بگیرید